Hotel Canal Hum Samambaia
Το άνετο Hotel Canal Hum Samambaia Taguatinga διαθέτει επίσης ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
Αξίζει να επισκεφθείτε τα αξιοθέατα της πόλης όπως Στάδιο Serejao, που απέχει 10 λεπτά οδικώς από αυτό το άνετο ξενοδοχείο, και το Οικολογικό Πάρκο Saburo Onoyama, που είναι σε απόσταση 3 χλμ. Το ξενοδοχείο απέχει 800 μέτρα από το σταθμό του μετρό Furnas. Μπορείτε επίσης να επισκεφθείτε το οικολογικό πάρκο Three Girls, σε απόσταση 4 χλμ.
Οι επιλογές για φαγητό περιλαμβάνουν επίσης το Subway, που βρίσκεται 350 μέτρα από το Canal Hum Samambaia.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο της ΜπραζίΛια19 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Έχει πάρκινγκ στο άνετο Hotel Canal Hum Samambaia;
Στη διάθεση των πελατών του το άνετο Hotel Canal Hum Samambaia έχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης δωρεάν. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Hotel Canal Hum Samambaia;
Σε τo Hotel Canal Hum Samambaia μπορείτε να κάνετε check out στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο στο άνετο Hotel Canal Hum Samambaia;
Η μέση τιμή δωματίου στο άνετο Hotel Canal Hum Samambaia αποτελεί 22$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται σε τo Hotel Canal Hum Samambaia;
Οι πελάτες του τo Hotel Canal Hum Samambaia μπορούν να πληρώσουν με MasterCard και Visa. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει ξενοδοχείο;
Ξενοδοχείο προσφέρει Δωμάτιο με κρεβάτι queen-size και Δίκλινο δωμάτιο.